Završna priredba za kraj školske godine 2022./2023.

Autor: Antonija Filipović Bjelobradić, 30. 6. 2023.

Dana 30. lipnja 2023. održala se završna priredba za kraj školske godine 2022./2023. Naši učenici pokazali su svoje kreativne i stvaralačke sposobnosti i veselili se u opuštenoj atmosferi. Izveli su razne točke koje su ostali učenici, roditelji i djelatnici radosno gledali i pozdravili aplauzom. Najprije je ravnateljica škole Tatjana Knežević pozdravila sve prisutne i održala uvodnu riječ, a potom su naši učenici i članovi Dječje grupe KUD-a "Đuro Pandža - Keka", Nijemci izveli svoju točku. Učenici 3. razreda matične škole u Nijemcima izveli su igrokaze „Koja mama je naj?“, „Olovka i gumica“ te „Kad ocjene progovore“. Učenici 1. razreda izveli su igrokaz „Naučena slova“ i ples hoki-poki, dok su učenici 2. razreda izveli zumba ples. Učenici 4. razreda izveli su igrokaz „Odlikaši“, recitaciju „Posljednje zvonce“ i pjesmu „Dva i dva su četiri“, a za kraj su naše učenice 4., 5. i 6. razreda izvele ples uz pjesmu „La, la, la“ pjevačice Shakire. Možemo primijetiti da je naša priredba bila puna pjesme i plesa čime želimo završiti ovu školsku godinu i uplivati u ljeto. Svi učenicima želimo ugodne praznike!

Voditeljice završne priredbe bile su Petra Čatić i Tena Marcikić, a konferansu je napisala učiteljica hrvatskog jezika Silvija Landeka. Tehnička podrška bili su vjeroučitelj Ljudevit Gačić i učenici Luka Damjanović, Noa Morovičanin, David Čatić, Patrik Matičić, Rafael Rajčanji i Antun Krznarić, a pozornicu je uredila učiteljica likovne kulture Marija Mendeš.